MaxPuls Метално гребло за лисја (10708)

499,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

19 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Метално гребло за лисја (10708)

  • Број на забци: 15
  • Материјал: Метална рачка,поцинкувано железо и пластика
  • Наменето за градина

 

Слични Производи

Последно Прегледано