Vtech Подлога Kick & Score

5.990,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

13 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Vtech Подлога Kick & Score

  • Подлога за играње/гимнастика за развој на детето во повеќе фази која вклучува отстранлива плишана фудбалска топка, панел за учење и пет фитнес парчиња
  • Започнете со играње на под, шутирање на топката за да пуштате звуци и фрази,придвижете ја жирафата или фатете ги парчињата за играње
    Превртете го вашето малечко на стомакот за зајакнување на мускулите
  • Децата од 1 до 2 години можат да ја користат гимнастиката како фудбалски гол – удри и постигни гол
  • Панелот со активности што може да се отстрани ги учи формите,боите и животните, ги зајакнува јазичните вештини и обезбедува игра и истражување во движење со музика и песни
  • Наменета од раѓање  Потребни се 3 х AA батерии
  • Батериите не се вклучени

 

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано