MaxPuls Градинарска батериска прскалка со тркала (11598) + 1 година гаранција

2.999,00 ден

14 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Градинарска батериска прскалка со тркала (11598)

 • Батерија: 12V/8Ah
 • Полнач: DC12V, 1.1A
 • Млазници: 3 х различни и 1 х за цвеќе
 • Резервоар: 16 l
 • Притисок: 0.3-0.4Mpa
 • Проток: 3.1l/min
 • Црево: 1.2m
 • Работни саати со едно полнење: 4h
 • Телескопска рачка: 75-100cm
 • Кутија за складирање

Слични Производи

Последно Прегледано