MaxPuls Пумпа за вода на нафта 2.5kW (10861) + 1 година гаранција

31.999,00 ден

11 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Пумпа за вода на нафта 2.5kW (10861)

  • Mоќност: 2.5kW
  • Вртежи: 3000/min
  • Макс. капацитет: 22m3/h
  • Номинален излез: 3.4HP
  • Извелкување вода: 25m
  • Глава за вшмукување: 7m
  • Конектор: 2”
  • 1 година гаранција

Последно Прегледано