MaxPuls Градинарска батериска грбна прскалка (11601) + 1 година гаранција

2.399,00 ден

14 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Градинарска батериска грбна прскалка (11601)

  • Батерија 12V/8Ah
  • Полнач DC12V, 1.0A
  • Резервоар 16 l
  • Притисок 0.15-0.4Mpa
  • Работен притисок 4bar
  • Проток 2.9l/min
  • Црево 1.2m

Слични Производи

Последно Прегледано