MaxPuls Батериска ножица за кроење MP-BPS10 (10618) + 1 година гаранција

12.299,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Батериска ножица за кроење MP-BPS10 (10618) + 1 година гаранција

  • Батерија: 14.4V/2000mAh
  • Моќност: 150W
  • Вртежи: 0-400/min
  • Полнење: 2-3 час
  • Сечење: 25 mm
  • Батерија: Lithium-ion x 2
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано