MaxPuls Батериска ножица за кроење MP-BPS32 (10982) + 1 година гаранција

6.999,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Батериска ножица за кроење MP-BPS32 (10982) + 1 година гаранција

 • Батерија 16.8V/2000mAh
 • Моќност 840W
 • Полнење 2-3 час
 • Сечење 32mm
 • БатеријаLithium-ion x 2
  I 2Ah
  II 4Ah
 • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано