MaxPuls Батериска ножица за кроење MP-BPS03 (9998) + 1 година гаранција

3.499,00 ден

18 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Батериска ножица за кроење MP-BPS03 (9998) + 1 година гаранција

  • Батерија: 7.2V/1500 mAh
  • Вртежи: 0-400/min
  • Полнење: 3-5 час
  • Сечење: 25 mm
  • Батерија: Lithium-ion
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано