LED Рефлектор 50W

899,00 ден

15 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

LED Рефлектор 50W

  • Јачина: 50 W
  • Заштита: IP 66
  • 4000LM лумени
  • 6500К бела светлина

 

 

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано