Led Selfie Светло за телефон

149,00 ден

18 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Led Selfie Светло за телефон

  • Дијаметар: 11 cm
  • LED светло
  • USB Кабел за полнење
  • Наменето за селфи сликање за телефон

 

 

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано