Husqvarna Бензински тример за трева 553RS 2.3 kW + 1 година гаранција

38.999,00 ден

14 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Зафатнина 50,6 cm³
  • Моќ 2,3 kW
  • Тежина 8,6 kg
  • Производител Husqvarna
  • Земја на потекло Шведска

Моќен тример за домашна и професионална употреба. Oпремен со силен двотактен бензински мотор со X-TORQ технологија. Во комплетот со тримерот оди и нож кој се употребува за косење на грмушести површини

 

Слични Производи

Последно Прегледано