AGRINA Електрична пила 2000W + 3 години гаранција

3.599,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

AGRINA Електрична пила 2000W + 3 години гаранција

 • Моќност на мотор: 2.0  kW
 • Мач и ланец : 400 mm – 16 inch
 • Tип на ланец: 3/8 1.3 mm пико – 28,5 заби
 • Автоматско подмачкување на ланец
 • Брзина на ланец: 15 m/s
 • Максимална дебелина на сечење: 395 mm
 • Teжина: 7 kg
 • Производител: Agrina
 • Земја на потекло: Кина
 • 3 години гаранција

Електрична пила со автоматско подмачкување на ланец наменета за домашна употреба. Идеална за секој дом и за секој ентузијаст. Нејзината главна предност е тивкиот, но моќен електро-мотор кој нема да ја вознемири околината, а ќе ја заврши работата со највисок степен на ефикасност и ефективност. Поседува висококвалитетен меч и ланец

Слични Производи

Последно Прегледано