GARDENA Ѕидна намотка за црево

3.699,00 ден

15 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

GARDENA Ѕидна намотка за црево

  • Намотка ѕидна без црево
  • Максимална должина на црево : 60 m
  • Производител: Gardena
  • Земја на потеклo: Германија

Со GARDENA ѕидната намотка за црево, чувувањето на цревото за градина е многу лесно. Цврсти метален држач ја обезбедува намотката за цревото на ѕидот. Преку интегрираната рачка за носење, можете удобно да го транспортирате цревото на саканата позиција за чување

Слични Производи

Последно Прегледано