VERTUS Перач со вода 135 bar 1800W VT-HPC006 (10676) + 1 година гаранција

4.899,00 ден

20 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VERTUS Перач со вода 135 bar 1800W VT-HPC006 (10676) + 1 година гаранција

  • High pressure cleaner
  • 230V/50Hz
  • 1800W
  • Max: 135Bar
  • Pressure: 90Bar
  • Max. flow: 6.8L/min
  • Flow: 5.5L/min
  • Max temp.: 50oC
  • 1 година гаранција

 

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано