Сет од апарат и 6 вендузи за масажа

199,00 ден

7 на залиха

7 на залиха

14 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Вендузите се употребуваат за вакуум масажа со која целосно се ослободувате од болките во телото, а целокупно масажата придонесува за целокупното здравје.

Ефекти од вакуум терапијата

  • Подобрување на циркулацијата на крвта
  • Поткрепување на метаболизмот на кожните ткива
  • Ја зајакнува кожата
  • Вкочанетост во грбот
  • Го овозможува протокот на лимфата
  • Помага при разбивање на целулитот
  • Ја подобрува работата на дигестивениот систем
  • Ги стимулира нервните завршетоци на кожата

Слични Производи

Последно Прегледано