Tons Garden Сет маса со 2 столчиња и двосед (10060)

16.999,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Сет маса со 2 столчиња и двосед (10060)

  • Маса димензии: 81.5 x 51 x 46 cm
  • Столчиња: 57.5 x 69 x 95.5 cm
  • Двосед: 108 x 69 x 95.5 cm

Слични Производи

Последно Прегледано