Tons Garden Нишалка тросед (2238)

5.799,00 ден

17 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Нишалка тросед (2238)

  • Димензии на производот:
  • Ширина: 170 cm
  • Седло: 110 cm
  • Висина: 152 cm
  • Издржливост до: 260kg

Слични Производи

Последно Прегледано