Tons Garden Нишалка тросед (7209)

9.999,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Нишалка тросед (7209)

  • Димензии на производот: 180 x 120 x 175 cm
  • Издржливост до: 300kg

Слични Производи

Последно Прегледано