Tons Garden Нишалка тросед (7207)

12.499,00 ден

14 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Нишалка тросед (7207)

  • Димензии на производот: 120 x 200 x 164 cm
  • Издржливост до: 300kg

Слични Производи

Последно Прегледано