Tons Garden Маса пластична 60 х 70 (9544)

1.699,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Маса пластична 60 х 70 (9544)

  • Димензии на маса: 60 x 70 cm
  • Материјал: Пластика
  • Боја: Црна

Слични Производи

Последно Прегледано