Tons Garden Сет маса со 2 столчиња и двосед (11707)

13.499,00 ден

20 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Сет маса со 2 столчиња и двосед (11707)

  • Димензии на маса: 52 x 60 cm
  • Димензии на столчиња: 72 x 71 x 68 cm
  • Димензии на двосед: 72 x 115 x 68 cm
  • Материјал: Бамбус,стакло
  • Вклучени перничиња со сетот

Слични Производи

Последно Прегледано