Tons Garden Сет маса со 2 столчиња (11732)

8.499,00 ден

20 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Сет маса со 2 столчиња (11732)

  • Димензии на масата: 40 x 40 x 41 cm
  • Димензии на стoлче: 59 x 67 x 37/73 cm

Слични Производи

Последно Прегледано