Tons Garden Платно за тенда 3 х 3 во боја по избор

1.299,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Добивате платно без конструкција !!!

Tons Garden Платно за тенда 3 х 3 во боја по избор

  • Димензии: 3 x 3 m
  • Зелена (10080)
  • Сина (11056)

 

Слични Производи

Последно Прегледано