Tons Garden Држач метален за нишалка Hammock (10100)

3.699,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Димензии: 300 x 90 x 100 cm
  • Hammock нишалка не е вклучена
  • Тежина: 14.5 kg
  • Издржливост: До 120 kg

Слични Производи

Последно Прегледано