Шприц за декорирање на торта

99,00 ден

11 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Пакувањето вклучува:
  • 1 шприц
  • 3 декоративни додатоци
  • 1 штипка за чување на шприцот
  • Димензии: 15 cm x 5,5 cm x 29,7 cm

Слични Производи

Последно Прегледано