Држач за сечење леб

19,00 ден

14 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Рачен сецко
  • Материјал: пластика
  • Димензии: 22.1 x 14.5 x 4.5 cm
  • Одличен додаток за во вашата кујна

Слични Производи

Последно Прегледано