RAIDER Pro Убодна пила RDP-JS25 (7158) + 1 година гаранција

2.299,00 ден

11 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

 • Напон: 230V~50Hz
 • Моќност: 650W
 • Вртежи: 500-3.000/min
 • Сечење во:
  » метал: 10mm
  » дрво: 80mm
 • Агол на работа: 450C
 • Тежина: 2.16kg
 • Аспиратор
 • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано