RAIDER Pro Шлајферка RDP-SA22 (7162) + 1 година гаранциja

1.999,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Напон: 230V~50Hz
  • Моќност: 200W
  • Вртежи: 6.000-12.000/min
  • Плоча: 90 x 187mm
  • Тежина: 2kg.
  • Аспиратор
  • Регулатор на вртежи
  • 1 година гаранција

 

Слични Производи

Последно Прегледано