RAIDER Pro Убодна пила RDP-JS22T (7156) + 1 година гаранција

2.199,00 ден

14 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

 • Напон: 230 V ~ 50 Hz
 • Моќност: 710 W
 • Вртежи: 0-3.000/min
 • Сечење во:
  » метал: 10 mm
  » дрво: 80 mm
 • Агол на работа: 450 C
 • Тежина: 2,1 kg.
 • Аспиратор
 • Ласер
 • Регулатор на вртежи

Слични Производи

Последно Прегледано