ISKRA Батериска сабјеста пила J0F-2ET-10.8 (ET1405) + 2 години гаранција

4.999,00 ден

20 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики:

  • Напон: 10,8V
  • Моќност: Li-ion батерија (1,3Ah)
  • Брзина на сечење: 0-2100 / мин-1
  • Слободен од на пилата: 15 mm
  • Сечење во: 80 mm (дрво) и 7 mm (мек метал)
  • 2 години гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано