RAIDER Pro Шлајферка RD-SA08 (268) + 1 година гаранциja

1.699,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Напон: 230V~50Hz
  • Моќност: 200W
  • Вртежи: 12.000/min
  • Плоча: 90 x 187mm
  • Тежина: 1.9kg.
  • Аспиратор
  • 1 година гаранција

 

Слични Производи

Последно Прегледано