MaxPuls Шлајферка MP-SA018 (6967) + 1 година гаранција

2.199,00 ден

13 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Шлајферка MP-SA018 (6967) + 1 година гаранција

  • Напон: 230V/50Hz
  • Моќност: 260W
  • Вртежи: 12.000/min
  • Плоча: 90 х 187 mm
  • Брусна хартија: 90 х 229 mm
  • 1 година гаранција

Последно Прегледано