RAIDER Pro Фреза RD-ER07 (327) + 1 година гаранција

2.899,00 ден

20 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Напон: 230V~50Hz
  • Моќност: 1020W
  • Вртежи: 11.500-32.000/min
  • Дијаметар на футер: 8mm
  • Од на главата: 50mm
  • Тежина: 3.4kg.
  • Регулатор на вртежи
  • 1 година гаранција

 

Последно Прегледано