MaxPuls Кружна шлајферка MP-RSA21 (8683) + 1 година гаранција

2.699,00 ден

20 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Кружна шлајферка MP-RSA21 (8683) + 1 година гаранција

  • Напон: 230V/50Hz
  • Моќност: 430W
  • Вртежи: 12.000/min
  • Брусна хартија: 125 mm
  • Дијаметар: 2 mm
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано