RAIDER Pro Апарат за заварување RD-WM13 (2116) + 1 година гаранција

8.299,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Напојување: 230V(400V)~50Hz
  • Напон: 48V – DC
  • Ампери: 60-200А
  • Moќност: 11.2kW
  • Дијаметар на електроди: Ø2 – 4mm
  • Тежина: 23kg
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано