RAIDER Pro Апарат за заварување RD-WM12 (2115) + 1 година гаранција

6.499,00 ден

18 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Напојување: 230V(400V)~50Hz
  • Напон: 48V – DC
  • Ампери: 60-180А
  • Moќност: 9.6kW
  • Дијаметар на електроди: Ø2 – 4mm
  • Тежина: 22kg.
  • 1 година гаранција

 

Слични Производи

Последно Прегледано