Somafix SFSH2000 (2083) Индустриски фен 1000/2000 W + 6 месеци гаранција

1.399,00 ден

20 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Модел: SFSH2000
  • Јачина: 1000/2000 W
  • Загрева на температура: 350/550 степени
  • Протек на воздух: 300/500L/min
  • Напон/фрекфенција: 230 ~ 240V/50 ~ 60 Hz

НАПОМЕНА:
1. За технички неисправни производи од брендот Somafix се прави замена само за исти технички исправни производи.
2. За технички исправни производи од брендот Somafix не се прави замена и истите не може да се заменат за други производи од ист или друг бренд.

Слични Производи

Последно Прегледано