MaxPuls Воздушен компресор без масло MP-OFC02 (8369) + 1 година гаранција

5.299,00 ден

18 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Воздушен компресор без масло MP-OFC02 (8369) + 1 година гаранција

  • Напон: 230V/50Hz
  • Moќност: 1100W
  • Брзина: 3800 rpm
  • Притисок: 8 bar – без масло
  • Tежина: 5kg
  • Додатоци
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано