MaxPuls Мини воздушен компресор (8516) + 1 година гаранција

1.499,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

19 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Мини воздушен компресор (8516) + 1 година гаранција

  • Напон: 12V/24V DC
  • Moќност: 14A
  • Дијаметар на цилиндар: 30 mm
  • Притисок: 1.03 bar
  • Mакс. работно време: 40 min
  • Црево/Кабел: 1m/3m
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано