MaxPuls Воздушен компресор 6L MP-OFC02 (10243) + 1 година гаранција

6.999,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Воздушен компресор 6L MP-OFC02 (10243) + 1 година гаранција

  • Напон: 230V/50Hz
  • Moќност: 1.5HP
  • Вртежи: 3.450/min
  • Притисок: 8 bar
  • Kапацитет: 6L
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано