MaxPuls Торба за рачен алат со метална рачка (8380)

1.649,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Торба за рачен алат со метална рачка (8380)

  • 31 преграда
  • Материјал: Полиестер
  • Наменета за рачен алат
  • Димензии на производот: Ширина 38 cm; Висина 28 cm; Длабочина 20 cm
  • Метална рачка
  • Боја: Црна

 

Последно Прегледано