MaxPuls Торба за рачен алат во големина по избор

649,00 ден1.049,00 ден

11 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Торба за рачен алат во големина по избор

  • Големина:
  • 31 преграда (8381)
  • 14 прегради (8379)
  • Материјал: Полиестер
  • Наменета за рачен алат
  • Боја: Црна

 

Слични Производи

Последно Прегледано