MaxPuls PREMIUM Електрична косилка за трева MP-LM25 (6815) + 1 година гаранција

6.299,00 ден

18 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls PREMIUM Електрична косилка за трева MP-LM25 (6815) + 1 година гаранција

  • Моќност: 1700 W
  • Напон: 230-240V ~ 50Hz
  • Брзина во празно: 3500 вртежи во минута
  • Волумен на корпа: 50 L
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано