MaxPuls Електричен тример MP-EBC12 (9039) + 1 година гаранција

4.899,00 ден

18 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Електричен тример MP-EBC12 (9039) + 1 година гаранција

  • Моќност: 1200 W
  • Напон: 230V-50Hz
  • Вртежи во минута: 7500 rpm
  • Ширина на косење на нож: 225 mm
  • Ширина на косење на трими глава: 430 mm
  • Наменето за градина

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано