MaxPuls Електрична косилка за трева MP-LM17 (9993) + 1 година гаранција

3.699,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Електрична косилка за трева MP-LM17 (9993) + 1 година гаранција

  • Моќност: 1000 W
  • Напон: 230-240V ~ 50Hz
  • Брзина во празно: 3450 вртежи во минута
  • Волумен на корпа: 50L
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано