MaxPuls Пиштол за силиконски стапчиња MP-GLG019 (8353)

1.099,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Пиштол за силиконски стапчиња MP-GLG019 (8353)

  • Напон: 230V/50Hz
  • Моќност: 220W
  • Дијаметар: 11.2 mm
  • Време на загревање: 3-5 min

Слични Производи

Последно Прегледано