MaxPuls Пиштол за силиконски стапчиња MP-GLG012 (8352)

549,00 ден

11 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Пиштол за силиконски стапчиња MP-GLG012 (8352)

  • Напон: 230V/50Hz
  • Моќност: 100W
  • Дијаметар: 11.2 mm

Слични Производи

Последно Прегледано