MaxPuls Леткум со остар врв (752)

549,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

16 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Леткум со остар врв (752)

  • Напон: 230V/50Hz
  • Моќност: 60W
  • Време на лемење: 5-10 min
  • Вид на заштита: I
  • Температура при лемење: 400C
  • Дијаметар на врв: 4 mm
  • Тежина 0.06 kg

Слични Производи

Последно Прегледано