MaxPuls Мини правосмукалка за пепел MP-AVC001 600W (11347)+ 1 година гаранција

1.599,00 ден

14 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Мини правосмукалка за пепел MP-AVC001 600W + 1 година гаранција

  • Напон: 220-240V/50-60Hz
  • Moќност: 600W
  • Капацитет: 4l
  • Проток на вакум: 16Кpa
  • Kaбел: 1.5m
  • 1 година гаранција

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано