GARDENA Држач за црево за на ѕид

349,00 ден

4 на залиха

4 на залиха

17 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

GARDENA Држач за црево за на ѕид

  • Ѕиден држач за црево  поволен за складирање и чување на цревото за наводнување
  • Капацитет: 35 m 13 mm (1/2″)
  • 25 m 15 mm (5/8″)
  • 20 m 19 mm (3/4″)
  • Производител: Gardena
  • Земја на потекло: Германија

Слични Производи

Последно Прегледано